Jsme malá ortodontická praxe v centru Liberce. Naším cílem je dosažení funkčního a estetického výsledku, díky kterému se budete s radostí usmívat na svět kolem Vás. Pro Vaši léčbu používáme osvědčené postupy a moderní materiály. 

V některých případech je pro Vaši léčbu nezbytná mezioborová spolupráce s dalšími stomatologickými obory (stomatochirurgie, parodontologie, implantologie, dentoalveolární a čelistní chirurgie).


Reference

S výsledkem jsem naprosto spokojená. Vždy jsem měla strach ze zubařů, ale přístup paní doktorky mě přesvědčil, že vytvořit krásný a rovný úsměv jde i beze strachu a s velmi hezkým výsledkem. Hlavně velmi milá a šikovná paní doktorka. Mohu jen doporučit.

Markéta M. 

(foliová rovnátka)

S celkovou léčbou a jejím výsledkem jsem velice spokojená. Paní doktorka má profesionální přístup, vše vysvětlí tak, aby to bylo srozumitelné i pro běžného laika/pacienta. V ordinaci je velmi příjemné a přátelské prostředí. Mohu vřele doporučit.

Sidonie I. 

(fixní kovová rovnátka)

S celkovým výsledkem a průběhem léčby jsem byla moc spokojená. Původně jsem měla z rovnátek trochu obavy, ale léčba proběhla poměrně rychle a rovnátka byla v ústech minimálně viditelná. Přístup paní doktorky je velmi profesionální a je s ní výborná komunikace, určitě ráda doporučím dál.

Klára J.

(fixní estetická rovnátka)